Класні керівники навчалися надавати домедичну допомогу
На цьому тижні практичні навчання з надання долікарської допомоги пройшли для класних керівників академічних груп ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж».
Заняття підготували та провели викладачі Ніжинського медичного коледжу Чернігівської обласної ради Ганна Солонець та Ірина Щербина.
Слухачі навчалися надавати першу домедичну допомогу при втраті свідомості, зупинці серця, вчилися накладати різні типи пов’язок, зупиняти кровотечу та опановували основи серцево-легеневої реанімації.
Проведені майстер-класи викликали велику зацікавленість присутніх, адже набуті знання дозволять їм не розгубитися у критичній ситуації та надати потерпілому першу допомогу.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв