Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 14:30:00

У чотири пілотні чернігівські школи завезли обладнання для кабінетів робототехніки

09.08.2019   14:14Агенцiя

7 серпня у чернігівські школи №3,12,29 та 35 завезли обладнання для створюваних там кабінетів робототехніки. Це 3D-принтери, лазерні різаки, датчики, контролери та всі інші необхідні комплектуючі та витратні матеріали. Класи запрацюють з початку нового навчального року.

Про створення цих кабінетів та вибір пілотних шкіл ми вже розповідали раніше.

Вартість обладнання та комплектуючих – 2,4 млн грн. Кошти передбачені Програмою комп’ютеризації закладів та установ міста Чернігова 2016-2020 роки.

Такого технічного оснащення, яким забезпечили чернігівські школи, в Україні досить мало. З огляду на досвід, обирали найкраще, каже голова ГО «Brobots» (провідної в Україні школи робототехніки) Пилип Духлій.

Викладачі навчальних закладів сподіваються, що саме за допомогою робототехніки можна буде привернути увагу учнів до вивчення наук - фізики, конструювання, математики та інформатики. А також дасть можливість вихованцям  навчатися програмувати власні моделі та отримувати значну базу знань та вмінь.

За словами начальника Управління освіти Чернігівської міської ради Василя Білогури, попри велику вартість обладнання, гурткові заняття для дітей у школах поки що будуть проводитися безкоштовно.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини