Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 16:25:42

З роботою суду ознайомилися стажисти Літньої школи юридичної практики

08.08.2019   10:14Агенцiя

Протягом 5-6 серпня 2019 року в рамках культурно-просвітницького, соціального проекту Літня школа юридичної практики на екскурсію до Чернігівського окружного адміністративного суду завітали студенти-правники.

Учасниками проекту є представники юридичних факультетів закладів вищої освіти різних регіонів України.

Вони ознайомилися з історією будівлі суду, організацією роботи суду та структурою підрозділів, мали оглядову екскурсію судовою установою. Загалом протягом двох днів студенти побачили роботу судової установи «зсередини», оглянули технічне оснащення залів судового засідання, ознайомилися з порядком проведення судового засідання, мали можливість поспілкуватися із суддями.

Варто зауважити, що відвідування студентами суду є нагодою для майбутніх правників визначитися з професійним спрямуванням. Такі заходи сприяють правильному розумінню сутності правосуддя, значення і ролі суду в розвитку демократичного суспільства.

Чернігівський окружний адміністративний суд інформує, що він відкритий до співпраці з молоддю та бере активну участь у правовій освіті, вихованні правової культури, формуванні правильного сприйняття функцій правосуддя та ролі судді у суспільстві.

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини