Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка - серед переможців конкурсу Жан Моне програми ЄС Еразмус+
За напрямом Жан Моне програми Європейського Союзу Еразмус+ цього року перемогли 22 українські проєкти. Їх виконавці отримають фінансування на загальну суму майже 750 тисяч євро. Роботу над втіленням проєктів планують розпочати вже у вересні 2019 року.
ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Це, зокрема, будуть:
– 15 модулів з економічного розвитку, врядування, регіональної та кримінальної політики, європейських цінностей, європейського простору вищої освіти, соціальних та економічних питань мігрантів та переселенців, захисту інформації та запобігання корупції;
– створення 3 кафедр;
– створення 1 центру досконалості;
– 1 проєкт з кібербезпеки;
– 2 проєкти з підтримки асоціацій.
Виконавцями завдань стануть представники 12 вишів та 3 громадських організацій з різних регіонів країни, в тому числі й чернігівський виш — Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.
Загалом цього року за напрямом Жан Моне було відібрано 285 проєктів. Їх виконуватимуть дослідники з різних країн світу.
Програма ЄС Еразмус+ підтримує проєкти співпраці, партнерства та мобільності в сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Напрям Жан Моне спрямований на розвиток європейських досліджень та євроінтеграційних процесів у світі. Виконавці відповідних проєктів вивчають європейські студії, сприяють їх удосконаленню, напрацьовують курси та освітні програми, присвячені євроінтеграційній темі.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.