Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 00:58:33

Новації в адмініструванні акцизного податку з реалізації пального та питання ліцензування обговорили під час семінару

18.05.2019   10:47Агенцiя

У зв’язку із законодавчими змінами у сфері адміністрування акцизного податку з реалізації пального і спирту етилового та ліцензування виробництва, оптової торгівлі, роздрібної торгівлі та зберігання пального у підприємців виникає безліч питань.

З метою їх роз’яснення фахівці Головного управління ГУ ДФС у Чернігівській області провели навчальний семінар.

Заступник начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Микола Любочки та головний державний інспектор ревізор-інспектор Микола Руденок детально зупинилися саме на тих нюансах, що найбільше хвилюють підприємців.

Зокрема, йшлося про ліцензування виробництва, оптової торгівлі, роздрібної торгівлі та зберігання пального, запровадження витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників в системі контролю за обігом пального, спирту етилового з врахуванням змін в законодавстві з 01.07.2019 року.

А також - особливості адміністрування акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового в контексті змін в законодавстві з 01.07.2019 року.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини