Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 07:40:20

"Таємниці роду Галаганів"

04.05.2019   11:14Агенцiя

Протягом квітня в усіх закладах загальної середньої освіти Прилук відбулися тематичні уроки; семінари «Цікаві факти про родину Галагана»; виховні години з повідомленнями та презентаціями учнів; фото-квест «Таємниці роду Галаганів»; усний журнал «Сокиринці –родинне гніздо Галаганів».

Учні всіх ЗЗСО міста переглянули відео-екскурсію по палацу та парку родини Галаганів, дізнались про історію роду – трагічні сторінки, злети та падіння, ознайомилися з родоводом Галаганів: переглянули галерею портретів членів родини, ознайомилися з історією створення маєтку. Учні пройшлися історико-туристичний маршрутом «Меценат Павло Галаган» під час якої дізнались про благодійницьку діяльність членів родини.

Також міським методичним центром управління освіти Прилуцької міської ради організовано та проведено виїзну методичну сесію вчителів історії закладів загальної середньої освіти міста. Під час якої екскурсовод музею Костриця Ольга Василівна ознайомила вчителів з історією маєтку та генеалогічним деревом сім'ї Галаганів.

Розповідь доповнювали світлини із зображенням портретів родини, колишнім інтер'єром кімнат. Сесія вчителів історії продовжилася більш детальним знайомством з життєвим шляхом Григорія Галагана, з яким ознайомила педагогів методист ММЦ Максименко Наталія Сергіївна. Вчитель гімназії №1 імені Георгія Вороного Борох Валентина Миколаївна розповіла своїм колегам про діяльність Григорія Галагана як мецената, який матеріально підтримував чоловічу гімназію (сучасна гімназія №1). Вчителі активно долучалися до обговорення, отримали задоволення від емоційного спілкування, історичної атмосфери та огляду гарних краєвидів, проінформувало
Управління освіти Прилуцької міської ради.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.