Традиційна відкрита гра-вікторина з історичного орієнтування "Краєзнавчий калейдоскоп"
У передвеликодню суботу, теплого та сонячного дня, Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю для своїх гуртківців провів традиційну відкриту гру-вікторину з історичного орієнтування «Краєзнавчий калейдоскоп» на території Національний заповідник "Чернігів стародавній" на Валу.
Команди змагалися у двох вікових групах: 5-6, 7-9 класи. За допомогою карти-схеми учасники повинні були знайти історичні пам’ятки, сфотографувати їх або певні їхні елементи, а також відповісти на запитання з історії та краєзнавства.
Гуртківці вправно виконували завдання, демонструючи кмітливість, спритність, спостережливість та чудові знання з історії рідного краю, здобуті на заняттях в Центрі ТОВРДМ.
За інформацією Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю переможцями стали:
- серед 5-6 класів:
І місце – команда «Розумники»;
ІІ місце – команда «Аристократи»;
ІІІ місце – команда «Баранчик Шон».
- серед 7-9 класів:
І місце – команда «Гриби»;
ІІ місце – команда «Дует»;
ІІІ місце – команда «Хьюстон».
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.