Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 00:56:42

В Чернігові та Сумах волонтери навчалися як опитувати учасників судових проваджень

28.03.2019   10:34Агенцiя

Протягом 26-27 березня представники команд волонтерів та відповідальні працівники апаратів цільових судів Чернігівської та Сумської областей пройшли навчання з практичних аспектів опитування учасників судових проваджень за методологією карток громадянського звітування (КГЗ).

Тренінги організовані Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини у співпраці з Північною правозахисною групою (м.Суми) в рамках реалізації проекту «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) в Чернігівській та Сумській областях» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Упродовж двох днів учасники ознайомилися з кращими практиками взаємодії судів і громадськості в Україні на прикладі механізму моніторингу якості надання судових послуг громадянам за методологією карток громадянського звітування, основними вимірами щодо оцінки якості роботи суду, розглянули психологічні аспекти проведення опитування за методологією КГЗ, вдосконалили навички планування роботи та проведення опитування учасників судових проваджень.

Під час роботи в групах були сформульовані основні труднощі, з якими можна стикнутися під час проведення опитування. Разом учасники тренінгу шукали шляхи вирішення проблемних питань.

Зауважимо, що дослідження якості роботи судів Чернігівщини та Сумщини шляхом проведення опитування серед учасників судових проваджень за методологією КГЗ проводиться протягом березня–квітня 2019 року.


Катерина Данькова, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини