Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 червня, 08:02:17

Тематичний семінар з державними реєстраторами та нотаріусами відбувся в Ніжині

26.03.2019   09:01Агенцiя

Фахівці Управління державної реєстрації у Ніжині нещодавно провели кущовий семінар з реєстрації нерухомості та бізнесу для державних реєстраторів та нотаріусів Ніжина та Носівки.


Під час спілкування в учасників виникало багато питань з приводу реєстрації речових прав на земельні ділянки. Зокрема, активно обговорювали питання перенесення відомостей про речові права на земельні ділянки з Державного земельного кадастру до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та проведення реєстрації права власності на об’єкти нерухомості за померлими спадкодавцями на підставі звернення спадкоємця.

Торкнулися і спірного на теперішній час питання видачі копій документів з реєстраційних справ на запити правоохоронних органів.

Не оминули й нагальні проблеми: позицію державних реєстраторів та нотаріусів з приводу тимчасового блокування доступу до реєстрів у результаті проведення перевірок та порядку проходження тестування для підтвердження кваліфікації.

Учасники заходу висловили свої пропозиції щодо необхідності розробки та доведення до відома реєстраторів чітких критеріїв та строків блокування доступу до реєстрів, а також оприлюднення узагальненого аналізу типових помилок у сфері реєстрації нерухомості та бізнесу за результатами проведених Мін’юстом перевірок у минулому році.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини