Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 21:37:53

Прилуцька прокуратура виявила незаконне заволодіння державним майном у розмірі 4,5 тисяч гривень

22.03.2019   15:16Агенцiя

Цей факт виявили під час вивчення стану законності нарахування та призначення пільг та соціальних виплат.

Прилуцькою місцевою прокуратурою під час вивчення стану законності при призначенні, нарахуванні та виплаті соціальних допомог, пільг, субсидій та інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів Управлінням соціального захисту населення Прилуцької районної державної адміністрації, встановлено факт незаконного заволодіння грошовими коштами Державного бюджету України шахрайським шляхом.     

За вказаним фактом внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що громадянка України звернулася до Управління соціального захисту населення Прилуцької РДА в Чернігівській обл., з метою отримання соціальної допомоги на дітей, як одинокій матері. В подальшому маючи злочинний умисел на заволодіння бюджетними коштами державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям, шляхом обману, діючи умисно, усвідомлюючи свої дії, при складанні заяви, вказала завідомо неправдиву інформацію, а саме , що остання ніде не працювала, ніяких доходів не отримувала.

Таким чином в результаті вказаних дій, остання незаконно заволоділа чужим майном, шляхом обману, а саме грошовими коштами з Державного бюджету України в сумі 4 537,92 грн..

За результатами досудового розслідування Прилуцькою місцевою прокуратурою обвинувальний акт направлено до Прилуцького міськрайонного суду.

         Наразі триває судовий розгляд. 

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини