Канадські поліцейські поділилися досвідом з чернігівськими
За підтримки Канадської поліцейської місії 20 інструкторів з особистої безпеки пройшли курс «Деескалація в кризових ситуаціях».
Заступник начальника Канадської поліцейської місії в Україні суперінтендант Кен Фостер вручив їм відповідні сертифікати міжнародного зразка.
Українські поліцейські вивчали канадську модель застосування сили, стратегії втручання в кризові ситуації, стилі спілкування, техніки деескалації тощо. Після лекційних занять поліцейські Чернігівщини відпрацювати засвоєні знання на практиці, розігруючи запропоновані канадцями сценарії.
- По завершенню курсу випускники мають здобуті знання не лише застосовувати в своїй роботі, а й ділитися досвідом із колегам, - сказав заступник начальника Канадської поліцейської місії в Україні Кен Фостер.
Навчальні збори відбувались на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.