У службі зайнятості вчать працювати реєстраторів
У рамках впровадження інституту кар’єрних радників обласна служба зайнятості розпочала 12 лютого цикл тренінгів щодо опанування функцій реєстратора.
Першими з новим порядком обслуговування шукачів роботи ознайомилися фахівці Чернігівського міського центру зайнятості, Ніжинської і Прилуцької міськрайонних, а також Бахмацької, Козелецької та Корюківської районних філій.
За словами доцента кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмили Бегези, тренінг спрямований на оволодіння навичками, які потрібні для виконання функцій реєстратора, та підвищення власної компетенції.
Тренер ознайомила присутніх з професійними функціями реєстратора. За допомогою вправ та демонстраційних рольових ігор учасники проаналізували конкретні робочі ситуації, відпрацювали навички встановлення та утримання контакту з клієнтом. Також дізналися, як оптимізувати роботу реєстратора, уникати конфліктних ситуацій тощо.
Нагадаємо, з 1 січня цього року набув чинності новий Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Тепер шукачі роботи, які завітають до центру зайнятості, спочатку зустрічаються з реєстратором. Його завдання — з’ясувати потреби людини, поінформувати про послуги, які надає служба зайнятості, зокрема й в онлайн-режимі. Реєстратор запропонує скласти резюме, відвідати заходи служби зайнятості, проведе первинне профілювання — оцінку можливостей працевлаштування людини.
Оскільки згаданий фахівець володіє повною інформацією про наявні вакансії, він допоможе у пошуку роботи, узгодить зустріч і направить клієнта до роботодавця. У разі неможливості такого направлення призначає зустріч клієнта з кар’єрним радником. Далі саме цей фахівець опікуватиметься працевлаштуванням людини.
За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression