Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
2-3 лютого на базі загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова (директор В. Гопаченко) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій).
За заявками кількість учасників олімпіади з трудового навчання (технологій) становила 76 осіб. Фактично в олімпіаді взяли участь 66 учнів 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти області (31 з обслуговуючих видів праці та 35 – з технічних).
Учасників олімпіади вітали Світлана Мазуренко, голова журі олімпіади з трудового навчання (технологій), доцент кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук, Григорій Джевага, співголова журі олімпіади, старший викладач кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук.
Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) були складені відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
До оцінювання олімпіадних робіт були залучені провідні вчителі області, науковці Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.