Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 14:19:58

Кадетського полку прибуло

01.08.2012   15:11

В Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою підбили підсумки вступних випробувань. Цього року одягти ліцейський однострій виявили бажання 283 підлітки, що на сто чоловік більше від потреби.

Для того, щоб стати ліцеїстами юнакам необхідно було скласти вступні іспити з математики і української мови. Також вони пройшли фахові випробування: медичне та психологічне обстеження, склали іспит з фізичної підготовки. З найкращих абітурієнтів сформовано навчальні взводи першого курсу загальною кількістю 180 осіб.

– При відборі кандидатів на навчання перевага надавалася дітям з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, – зазначив заступник начальника ліцею підполковник Євген Казанін. – Таких хлопців цього року в ліцеї навчатиметься 37 чоловік. Також – тридцять дітей з сімей військовослужбовців, шість – чиї батьки є учасниками бойових дій та двоє – ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. Батьки переважної більшості абітурієнтів – селяни, робітники та службовці.

Варто зазначити, що нині серед вступників багато осіб, які приїхали на навчання з сільської місцевості. Також з кожним роком спостерігається тенденція на збільшення кількості бажаючих навчатися у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою та розширюється географія вступників. Абітурієнти прибували не тільки з Чернігівської області, а майже з усіх регіонів України.

Підполковник Євген Казанін також додав, що більшість юнаків підтвердили свої оцінки зі шкільної програми за дев’ятий клас. Так, за результатами іспитів з математики п’ять хлопців зарахували на навчання поза конкурсною програмою.

Наразі майбутні ліцеїсти продовжили відпочинок на літніх канікулах. Опановувати науку в ліцеїстів вони розпочнуть 1-го вересня.

 

Останні новини Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4 тисячі мешканців Чернігівщини 10:54

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 20 разів залучались до дій за призначенням

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 20 разів залучались до дій за призначенням 10:52

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ліквідовано 19 пожеж, 2 з яких виникли в житловому секторі, 16 в природних екологічних системах та 1 інша

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 10:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень 10:36

Набережну за 11,5 мільйонів гривень будують у Новгороді-Сіверському. Гроші на це виділив Євросоюз — громада виграла конкурс проєктів з розвитку туризму. Про це Суспільному розказала голова міськради Людмила Ткаченко.

Від Макіївки до Нового Бикова дорожники вкладають верхній шар нового покриття

Від Макіївки до Нового Бикова дорожники вкладають верхній шар нового покриття 10:34

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків йдуть роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .