Біля дитсадка №36 асфальтують дороги
Днями секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет та заступник міського голови Микола Сенькович з робочим візитом побували в дошкільному навчальному закладі №36 “Дивограй”, що знаходиться в районі П’яти кутів.
Вони зустрілись із керівництвом та представниками батьківського комітету цього закладу, оглянули територію, де вже здійснено благоустрій, ознайомились з існуючими проблемами дитсадка.
За словами завідувачки ДНЗ №36 Тетяни Ярмоленко, внаслідок тривалих дощів та аварійних поривів мереж поблизу будівлі виникло справжнє провалля, яке не поспішали ладнати комунальники. Тільки після особистого втручання керівництва міста справа зрушила з місця.
Зважаючи на те, що цей дитячий садок відвідують діти з вадами здоров’я, О.Шеремет пообіцяв найближчим часом знайти можливість відремонтувати всі дороги, прилеглі до закладу.
У листі-клопотанні до міського голови О. Соколова батьки висловили свої побажання і щодо чимскорішої добудови додаткових приміщень, адже в зазначеному мікрорайоні після введення нових багатоповерхівок значно зросла кількість дітей.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.