Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 03:07:59

Субсидії чи термомодернізація – як обрати вірний шлях

18.10.2018   10:28Агенцiя

Початок опалювального сезону, як завжди народжує багато запитань, щодо того як подужати високу ціну та отримати якісні послуги у повному обсязі.

Ось і сьогодні учасникам заходу були цікаві не стільки питання призначення субсидій, скільки питання підтримки держави в вирішенні проблеми втрати тепла. Старі будинки не відповідають нормам і втрати складають доволі високий рівень. Можливість «клаптикового утеплення» вже не задовольняють потреб споживачів.

Учасників цікавили приклади вже проведеної модернізації, скільки це коштувало в рамках програми термомодернізації, та скільки можна заощадити. Також учасники отримали корисну інформацію про обласну та  місцеву програми, які теж можуть допомогти у вирішенні проблем тепловтрат.
   
«Подібні інформаційні заходи привертають увагу до питань енергоефективності, та проходять завдяки попиту з боку споживачів» - зазначила Висіканець Наталія, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА – «Рівень зацікавленості серед мешканців багатоквартирних будинків до теми зменшення споживання енергетичних ресурсів зростає, і перелік питань збільшується. І це на мою думку дуже позитивно».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 37 нових випадків COVID-19

Виявлено 37 нових випадків COVID-19 19:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 травня в області зафіксовано 65 нових випадків COVID-19.

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі 16:08

12 травня, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".