Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 02:41:57

Відбувся навчальний семінар щодо реалізації регуляторної політики

12.10.2018   09:51Агенцiя

Працівники Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області провели навчальний семінар «Особливості здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування» для представників виконавчих комітетів рад об’єднаних територіальних громад.

Захід відбувся за сприяння Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У ході навчання присутні отримали теоретичні та практичні знання стосовно здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування. Зокрема, розглянуто питання: яким чином визначається належність проекту рішення до категорії регуляторного акту; що потрібно врахувати та передбачити при здійсненні планування регуляторної діяльності; на що звертати увагу при розробці проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до нього; що містить експертний висновок відповідальної постійної комісії щодо регуляторного впливу розробленого проекту регуляторного акта; вимоги регуляторного законодавства до оприлюднення проектів регуляторних актів; обов’язковість отримання від уповноваженого органу пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів; порядки ухвалення, відстеження результативності та перегляду дії регуляторних актів.

Також завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко наголосив на необхідності безумовного виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при прийнятті регуляторних актів з дотриманням принципів державної регуляторної політики.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 37 нових випадків COVID-19

Виявлено 37 нових випадків COVID-19 19:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 травня в області зафіксовано 65 нових випадків COVID-19.

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі 16:08

12 травня, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".