Про імідж у роботі посадовців місцевого самоврядування говорили у Носівській ОТГ
Про імідж, компліменти, ділову етику та особистісні комунікації говорили учасники семінару "Соціально-психологічні аспекти роботи посадової особи місцевого самоврядування". Його 18 вересня проводив у Носівській міській раді Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки програми «U-LEAD з Європою».
У навчанні взяли участь заступники міського голови, старости, керівники відділів та спеціалісти структурних підрозділів міської ради.
Людмила Чабак, радник з децентралізації Чернігівського ЦРМС, розповіла про створення іміджу посадової особи місцевого самоврядування, взаємодію в колективі, комунікації в діловому спілкуванні, стреси в роботі посадової особи, ділова етика та етикет, етика телефонної розмови, реакція на критику та компліменти тощо.
"Об'єднані громади отримали в ході реформи певний кредит довіри. Від представників "нових" органів місцевого самоврядування чекають нової якості послуг та іншого ставлення до людей, які звертаються до місцевої влади. А тому важливо працювати над іміджем посадовця та комунікаціями", - зазначила Людмила Чабак.
За словами учасників семінару, вони винесли для себе позитивні і важливі аспекти, на які варто звернути увагу, з яких, власне, і складаються будні працівників органів місцевого самоврядування. "Кожен посадовець – передусім людина, яка не лише має чути і колегу, і відвідувачів, а й так само розраховує на розуміння та підтримку власних переживань. Врешті, в будь-якій ситуації маємо побачити раціональне зерно і знайти найважливішу точку, від якої розпочнеться відлік позитивного іміджу посадовця і колективу", - говорять тут.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.