Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 16:56:08

У Чернігові відкрили студентську площу

18.09.2018   10:10

17 вересня перед будівлею Чернігівського національного технологічного університету відкрили студентську площу.

У центрі - архітектурна форма в вигляді складених книг. І напис "WIN SCIENTIAM", що демонструє поступ та перемогу науки.

"Технологічний університет готує фахівців високого рівня, які допоможуть перетворити Чернігів у найкраще місто України", - зазначив чернігівський міський голова під час символічної церемонії відкриття студентської площі.

За словами міського голови, ця частина Чернігова активно розбудовується, тож у майбутньому студентська площа доповнить реконструйовану вул.Рокоссовського, яка може невдовзі отримати статут проспекту.

Ткож відбулась посвята першокурсників у студенти.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини