Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 11:03:31

Патріотизм має бути трендом серед молоді

13.09.2018   10:02Агенцiя

На цьому наголосила заступник голови ОДА Наталія Романова під час засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА.

Також вона зазначила, що у прикордонні робота в цьому напрямку має бути в рази потужнішою.

 – Методика національно-патріотичного виховання має бути цікавою та невимушеною. Прививати любов силою не можна. Повага до героїв, які захищають цілісність нашої держави на сході, має йти від серця, – акцентувала Наталія Романова.

Варто зазначити, що активну участь у вихованні молоді бере ГО «Єдина родина Чернігівщини». Як зазначив її керівник Микола Шанський, члени організації охоче беруть участь в усіх запропонованих заходах, а з початком навчального року відвідують тематичні шкільні виховні години.

Про проведення тематичних змін національно-патріотичного спрямування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку розповіла Олена Соронович, заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації. Зокрема вона зазначила, що вже втретє, за бажанням школярів, профіль однієї зі змін літньої школи – національно-патріотичне виховання, що свідчить про зацікавленість дітей.

Не оминули і питання відключення аналогового телемовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією. Хоча з 1 вересня такий тип передачі телесигналу відключений на більшій частині території України, на Чернігівщині до 1 травня наступного року він працюватиме у північних районах.

Про запровадження проведення обласного конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання повідомила Ніна Лемеш, наголосивши, що дедлайн уже близько, тож варто пришвидшити подання документів.

Людмила Зіневич, засновниця «Безкоштовних курсів української мови», поінформувала про заплановану «Покровську книжкову толоку», а також зауважила, що на прийдешній набір курсів уже записалося 896 осіб охочих.

Детальніше обговорили й реалізацію патріотично-виховної програми «Що для тебе – Україна», яка дозволить молоді візуалізувати власне бачення патріотизму.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Веслувальники Чернігівщини – серед призерів фіналу Командного чемпіонату України 08:34

З 15 до 19 липня у місті Умань відбувся фінал Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини