Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 18:47:00

День знань Національного університету "Чернігівський колегіум" ім.Т.Г.Шевченка

01.09.2018   13:51Агенцiя

Цьогорічне свято 1 вересня відзначили ходою всіх студентів та викладачів університету від Красної площі до пам’ятника Борцям за волю України.

Студентів привітав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

"Першокурсникам бажаю, щоб навчання було цікавим. Випускникам: не забувати про Чернігів, навіть досягши вершин кар'єрного зростання. І всім нам - спільно працювати, щоб робити наше місто кращим!», - сказав міський голова.

День знань цього року, як зауважив ректор університету Микола Носко, особливий – стартує перший навчальний рік закладу у статусі національного університету «Чернігівський колегіум».

Віддали данину пам’яті і випускникам університету, які загинули в АТО: Говорущенко Сергій, Бруй Микола, Найдьон Олександр, Бушнін Евген, Іщенко Андрій, Запека Віктор.

Як відомо, університет «Чернігівський колегіум» здійснює підготовку фахівців освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» із 8 галузей знань, 31 спеціальностей освітнього ступеня бакалавр та 24 спеціальностей, за якими здійснюється підготовка за освітнім ступенем магістра.

В університеті навчається більше 3,5 тисяч студенів. А за увесь час діяльності закладу підготовлено більше 50 тисяч випускників.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини