Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 18:38:57

Майбутні медики пройшли спеціальне тренування

08.06.2018   13:53Агенцiя

У Чернігівському базовому медичному коледжі 7 червня рятували, а точніше навчалися рятувати постраждалих при надзвичайній ситуації з наданням долікарської медичної допомоги.

Тут відбулося спеціальне об’єктове тренування за участі студентів, викладачів коледжу, а також співробітників Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Майбутнім медикам необхідно оволодівати навичками оперативного реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію, в якій є постраждалі. Тож такі навчання проходять не вперше. Кожного року — за оригінальним сценарієм.

За легендою, в одному з корпусів виникла надзвичайна ситуація, що спричинила загрозу життю всіх, хто там перебував. Першими, хто почав евакуювати постраждалих та надавати їм долікарську медичну допомогу, були члени студентського спеціалізованого загону екстреної допомоги.

— Для участі в роботі загону ми відібрали найкращих студентів, які вже встигли продемонструвати необхідні навички під час теоретичних занять. А тепер для них відкривається широке поле діяльності, де вони вже застосовують отримані знання на практиці, – зазначила т. в. о. директора коледжу Вікторія Рибальченко.

Студенти поділилися своїми враженнями. Потрапляти в подібні ситуації ніхто не хоче. Втім, деякі після закінчення коледжу вирішили працювати в медичному рятувальному підрозділі.

Також під час тренування пройшло і пленарне засідання, на якому презентували студентський проект щодо поняття надзвичайної ситуації та провели навчання з протипожежної безпеки. Головна ж увага приділялася медичним аспектам рятування людей: алгоритмам здійснення іммобілізації, зупинці артеріальної кровотечі, проведення серцево-легеневої реанімації тощо.


За інформацією прес-служби Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.