Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 01:07:50

Фахівці ДСНС навчають підростаюче покоління безпечній поведінці

05.06.2018   07:04

2 червня у сквері імені Богдана Хмельницького, що в обласному центрі, в рамках реалізації культурно - просвітницького проекту «ChAC», відбувся профілактичний захід на тему: «Техніка безпеки під час канікул».

Фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області навчали дітлахів різного віку основам безпеки життєдіяльності, правильним діям у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій та подій.

Діти мали змогу ознайомитися з виставковими роботами обласного конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці", які є яскравим та наочним прикладом навчання правилам безпеки.          

Активність дітей під час проведення заходу говорить про високий рівень зацікавленості та відповідальності їх за свою безпеку та оточуючих.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини