Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 04:31:59

У Чернігові до Дня захисту дітей пройшли уроки фінансової грамотності для школярів

01.06.2018   12:27Агенцiя

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Міська рада Чернігова організувала проведення ігрової програми “За крок від дому” для дітей та молоді за місцем проживання. Співробітники ПриватБанку також долучилися до цієї програми та провели уроки фінансової грамотності для дітей на ігрових майданчиках.

Діти із задоволенням приймали участь у змаганнях, відповідали на запитання, дискутували на банківські теми та ділились знаннями щодо платіжних систем, карткової безпеки та заощаджень.

“У більшості дітей, починаючи з 8-ми річного віку, вже є свої кишенькові гроші та навіть скромні заощадження, – говорить Людмила Герасько, керівник напрямку ЮніорБанк Чернігівського РУ ПриватБанку. – Тому кожній дитині цікаво дізнатись, як можна не тільки заощадити, але й змусити свої гроші “попрацювати””. 

Всі учасники уроків фінансової грамотності були запрошені до навчання в Бізнес-Школі за програмою  ЮніорБанку, відвідування екскурсій та квестів від ПриватБанку.

За час дії Бізнес-Школи на Чернігівщині понад 700 юніорів стали її випускниками.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.