Онкологи вчаться керувати лінійним прискорювачем
Лікарі-радіологи Чернігівського обласного онкологічного диспансеру з 14 травня розпочали стажування.
Медики отримують базу знань та навичок, які дозволять працювати на сучасному променевому обладнанні – лінійному прискорювачі, який встановлено в новому корпусі радіологічного відділення, відкриття якого відбулося 11 травня. Стажують – іноземці. Це фахівці світового рівня та ділові партнери компанії Biosense, що є постачальником лінійного прискорювача.
Практична підготовка під керівництвом інструкторів у межах навчальних курсів дозволить медичному персоналу отримати спеціальні знання, які вони зможуть впевнено застосовувати на робочому місці. Інструктори приїздять згідно існуючого графіка навчання.
Знавці запевняють: нічого складного в оволодінні знаннями нема. Чернігівські онкологи – фахівці високого класу і все схоплюють на льоту. Єдине, що потрібен деякий час, щоби пройти цей шлях навчання: від того, як пацієнт потрапляє на стіл КТ, до безпосередньо самого процесу опромінення на лінійному прискорювачі Elekta Infinity.
Пролікувати першого пацієнта планують вже в червні цього року.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.