Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 04:37:00

Безробітних вчили створювати відеорезюме

01.03.2018   08:31Агенцiя

Як зробити своє резюме таким, що запам’ятається роботодавцю, і допоможе отримати бажану роботу? В службі зайнятості радять записати відеорезюме. Як це зробити безробітних вчили 27 лютого в Чернігівському міському центрі зайнятості на семінарі «Техніка пошуку роботи. Підготовка відеорезюме».

За словами фахівців служби зайнятості, кожний безробітний має можливість у центрі зайнятості отримати допомогу не тільки в складанні звичайного резюме, а й створити коротку відеопрезентацію, яка дозволить роботодавцю отримати первинне враження про претендента на вакансію та вирішити чи варто запрошувати цю людину на співбесіду. Відеорезюме – короткий відеоролик, що містить інформацію про навички, досвід, інтереси кандидата та відповідає на запитання, чому саме він є найкращим претендентом на роботу.

Під час семінару особливу увагу присутніх було зосереджено на перевагах цієї форми самопрезентації. Зокрема наголошувалося, що відеорезюме є корисним інструментом у пошуку віддаленої роботи в інших містах та регіонах країни, за кордоном. Це також гарний спосіб підготовки до співбесіди з роботодавцем, оскільки кожен запис відпрацьовує навики самопрезентації, дозволяє побачити себе «з боку», зрозуміти, які особливості мови та поведінки треба відкоригувати, на які деталі автобіографії поставити акценти.

Учасники семінару ознайомилися з основними правилами створення відеорезюме. Їм запропонували допомогу фахівців служби зайнятості в складанні тексту самопрезентації та технічно здійснити відеозапис у зручний час. І усе це безкоштовно.

До речі, наразі банк відеорезюме Чернігівської обласної служби зайнятості налічує близько 450 відеороликів.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.