Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 19:13:50

Про стан вирішення питання щодо фінансування загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова та розміру надбавок за престижність

24.02.2018   08:22

За час, що минув від попереднього засідання пленуму міської організації Профспілки 8 лютого, обласна і міська організації Профспілки зробили ряд кроків для захисту прав педагогічних працівників Чернігова на надбавки за престижність.

Так, на звернення обласної організації Профспілки отримано роз’яснення Управління Держпраці у Чернігівській області від 13.02.2018 про необхідність попередження працівників про зменшення надбавок за престижність педагогічної праці за два місяці.

15 лютого відбулась зустріч Чернігівського міського голови Атрошенка В.А. з директорами та представниками Профспілки загальноосвітніх навчальних закладів з питання фінансування загальноосвітніх навчальних закладів.

19 лютого обласна організація Профспілки звернулась до Міністерства освіти і науки України з проханням вжити заходів щодо зміни призначення освітньої субвенції м. Чернігів у сторону збільшення.
Начальником управління освіти Чернігівської міської ради Білогурою В.О. погоджено текст проекту наказу щодо відстрочення дати зменшення надбавки за престижність з січня на квітень. Зразки наказів роздані на загальноосвітні навчальні заклади м. Чернігова.

Таким чином, Профспілці вдалось відстояти право педагогічних працівників шкіл на 20% надбавку за січень-березень 2018 року. Сума, що збережена кожному педпрацівнику за ці три місяці, становить 45% від окладу (15% різниця надбавки за кожен місяць), а це перевищує суму профспілкових внесків сплачених за 1,5 роки.

Щодо розміру надбавки на наступний період, то переговори продовжуються.

На 28 лютого запланована сесія Чернігівської міської ради, на якій розглядатимуться зміни до бюджету міста на 2018 рік. У проекті рішення пропонується збільшити видатки на оплату праці працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

21 лютого продовжив свою роботу пленум Чернігівської міської організації Профспілки, в роботі якого взяли участь начальник управління освіти Білогура В.О., голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Матвеєва Т.А.

Голови первинних профспілкових організацій скаржились на тиск деяких директорів шкіл, які змушують відмовлятись вчителів від завідування кабінетами, створюють напругу з питання поділу класів на групи, перспектив набрання перших класів. На це керівник управління освіти зазначив, що жодних вказівок, які порушують закон, управління не давало і освітній процес до кінця навчального року має здійснюватись у межах затвердженої тарифікації.

Учасники пленуму прийняли звернення до депутатів Чернігівської міської ради щодо підтримки проекту рішення міської ради, яким пропонується збільшити видатки міського бюджету на загальноосвітні навчальні заклади.

Також затверджене звернення до Уряду, Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України щодо внесення змін до Формули розподілу освітньої субвенції та виділення додаткових коштів бюджету м. Чернігова.

Пленум міської організації доручив президії вести постійний діалог з соціальним партнером і з питань урегулювання оплати та нормування праці членів Профспілки  навчальних закладів м. Чернігова.


Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини