Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 21:14:36

Податківці в армії. Не перевіряють, навчаються

22.06.2012   12:31

23 червня, у 1-ій окремій танковій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині присягу на вірність українському народові складуть 172 студенти кафедри військової підготовки Національного університету Державної Податкової служби України. Вони отримають військове звання “молодший лейтенант запасу”.

172 курсанти-податківці закінчують навчання у танкістів Чернігівщини

172 курсанти-податківці закінчують навчання у танкістів Чернігівщини

Три тижні студенти Ірпіньського вишу вдосконалювали свої практичні навички на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади. Теоретичну частину підготовки вони проходили на військовій кафедрі свого навчального закладу.

Курсанти Національного університету виконували навчальні вправи стрільб з різної стрілецької зброї, метали ручні гранати, водили бойові машини піхоти, а також займалися топографічною, інженерною та стройовою підготовкою, виконували нормативи щодо захисту від зброї масового ураження.

За словами начальника кафедри військової підготовки Національного університету Державної Податкової служби України полковника запасу Дмитра Зайцева, всі курсанти впоралися з виконанням поставлених перед ними завдань.
– Навчальний збір податківців, – повідомив Дмитро Зайцев, – проходив у складі навчальних рот, де курсанти виконували обов’язки командирів механізованих взводів та фінансистів господарства Збройних Сил України.

Наприкінці з курсантами були проведені двосторонні ротні тактичні навчання. Майбутні офіцери “воювали” між собою – одні відпрацьовували дії командира взводу в обороні, інші – в наступі.

Варто зазначити, що 10 молодших лейтенантів Національного університету Податкової служби України виявили бажання вступити до лав Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.