Повторна експертиза, яка стосувалася чернігівської школи № 10 - готова. ВІДЕО
Під час обстеження приміщення Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Чернігівської міської ради Чернігівської області було виявлено тріщину між основною будівлею закладу освіти та двоповерховою прибудовою, у якій розміщуються туалетні кімнати закладу.
Управлінням освіти Чернігівської міської ради було замовлено технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування.
Згідно технічного звіту про інженерно-геологічні вишукування фундамент основної будівлі закладу та прибудованої частини має різне заглиблення. Як наслідок, товщина ґрунтів на площадці є неоднорідною, у її межах виявлено 5 інженерно-геологічних елементів.
Негативними явищами є присутність у ґрунтах «верховодок», що при інтенсивному перезволоженні у весняно-осінній період призводить до текучого стану ґрунтів та до зменшення механічних властивостей цих ґрунтів.
Відповідно до технічного висновку Чернігівцивілреконструкції, який складений з врахуванням технічного звіту про інженерно-геологічні вишукування можливе подальше просідання фундаментів, що може призвести до руйнування прибудови.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.