Загальноосвітні заклади Чернігова забезпечать інтерактивним обладнанням пропорційно
У загальноосвітні навчальні заклади міста у цьому році заплановано придбати нове інтерактивне обладнання та комп’ютерні класи. Адже без цього сьогодні неможливий успішний процес навчання у школах та підготовки конкурентоспроможних випускників.
На цей навчальний рік всі школи міста отримали сучасне інтерактивне обладнання та зміцнили свою матеріально-технічну базу. Зокрема, було закуплено 64 інтерактивні дошки Smart, по 2 у кожну школу, незалежно від кількості учнів.
Відтепер планується більш пропорційно укомплектувати школи інтерактивним обладнанням, зокрема, ті, де навчається понад 1 тис. дітей. Це дозволить учням міста отримати рівний доступ до такого обладнання. Окрім того, це заохотить кращих: за інформацією управління освіти саме в школах з найбільшою кількістю учнів, завжди вищі результати під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Про це йшла мова на засіданні виконавчого комітету міської ради 18 січня. Члени виконкому погодили внесення змін до Програми комп’ютеризації закладів та установ освіти міста Чернігова на 2016-2020 роки, затвердженої минулого року Чернігівською міською радою.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.