Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 05:53:47

Вперше за багато років у Чернігові планують відновлювати ігрові та спортивні майданчики у закладах освіти міста

20.01.2018   09:03

У поточному році в Чернігові вперше за багато років розпочнуть реставрацію, а подекуди й повну заміну дитячих ігрових та спортивних майданчиків у дитячих садках та школах міста. Відповідний проект Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків закладів освіти міста Чернігова на 2018-2020 роки погодив виконавчий комітет міської ради 18 січня.

На 2018 рік цим проектом заплановано відновити ігрові майданчики у найбільших дитячих садочках міста, які налічують по 14 груп кожен: № 1, 4, 22. На це з міського бюджету передбачено спрямувати 1 млн грн. Також, до проекту Програми включено відновлення фізкультурно-спортивного комплексу у школах №28, 29 на загальну суму 2 млн грн.

Під час обговорення питання на засіданні виконкому зазначено, що більшість ігрового та спортивного обладнання  на території садочків та шкіл міста була встановлена ще під час будівництва цих закладів освіти.

Міський голова зауважив, що багато ігрових та спортивних майданчиків у школах та дитячих садках стали несучасними, не мають привабливого вигляду, а їх функціональні можливості залишаються під великим питанням. Окрім того, необхідність заміни такого обладнання пов’язана з питаннями безпеки дітей.

Управлінням освіти Чернігівської міської ради були обстежені існуючі дитячі ігрові та спортивні майданчики, які знаходяться на території закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста, та проаналізований їх стан і потреби в їхньому оновленні або повній заміні.

Реалізація Програми розрахована на 3 роки. На це у міському бюджеті проектом передбачені кошти у загальному обсязі 12 млн грн.

Кількісна та адресна прив’язка для встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків у 2019-2020 роках буде визначатися міським управлінням освіти та затверджуватися  рішенням Чернігівської міської ради.

За інформацією начальника Управління освіти міської ради станом на 01.09.2017 року в закладах дошкільної освіти комунальної форми власності виховуються 11 600 дітей, а у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності навчаються 27 244 учнів.

Виконком доручив Управлінню освіти Чернігівської міської ради внести Програму на розгляд міської ради.

Управління освіти щороку інформуватиме Чернігівську міську раду про хід виконання Програми.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.