Відбулась презентація книги "Незабутні реформи в Україні (1991-2017)"
30 листопада у Навчально-науковому інституті економіки Чернігівського національного технологічного університету відбулась презентація книги академіка Національної академії аграрних наук України, доктора економічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України П.І. Гайдуцького «Незабутні реформи в Україні (1991-2017)».

Монографія присвячена аналізу й оцінці реалізації реформ в Україні з моменту набуття незалежності.
У своєму виступі Павло Іванович Гайдуцький презентував результати дослідження ефективності реформ у грошово-банківській, податковій, фінансово-бюджетній, інвестиційно-інноваційній, соціальній, житлово-комунальній та інших сферах.
Участь у заході взяли викладачі, студенти, аспіранти та докторанти ЧНТУ. Особливий інтерес аудиторії викликали питання успішності реформ в аграрній та інвестиційно-інноваційній сферах національної економіки.
По завершенні презентації та відповіді на численні запитання слухачів, було організовано автограф-сесію.
Монографія академіка П.І. Гайдуцького «Незабутні реформи в Україні (1991-2017)» доступна для всіх бажаючих у науковій бібліотеці університету.
Останні новини Чернігівщини
Відбулася загальноміська нарада з актуальних питань життєдіяльності Чернігова 17:13
24 червня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.
У Новгороді-Сіверському поліція задокументувала спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 16:41
Співробітники Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили 23-річного водія легковика, який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративного протоколу правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 400 доларів США.
Наші грантери: у Чернігові дружина ветерана війни відкрила реабілітаційний центр 16:10
У розпал війни тисячі жінок в Україні стали надійним тилом для своїх чоловіків-військових. Для декого з них цей досвід виявився поштовхом до власного бізнесу, що допомагає іншим.
Чернігівська 158 бригада: перший бій із ворогом, перший успіх. 15:37
Стрілець-санітар Сергій Цигульов росіянам: “Підходьте!” Результат бою: більше десяти ворогів знищено.