Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 09:45:02

Відбувся начальний семінар з окремих питань проходження державної служби для працівників суду

01.12.2017   07:53Агенцiя

Захід проведено з метою забезпечення взаємодії Національного агентства з питань державної служби, Державної судової адміністрації та органів системи правосуддя на регіональному рівні.

30 листопада на базі Апеляційного суду Чернігівської області за участю заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Ірини Галайко та головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення Управління Ганни Володько відбувся начальний семінар з окремих питань проходження державної служби для керівників і заступників керівників апаратів судів, головних спеціалістів служб управління персоналу та інших працівників Господарського, Чернігівського окружного адміністративного, Апеляційного та районних судів.

Під час проведення семінару розглянуто наступні теми:
1. Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби.
2. Дисциплінарна відповідальність державних службовців.
3. Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.
4. Зміна істотних умов праці державних службовців.

Крім того висвітлені питання щодо присвоєння рангів державним службовцям, надання додаткових відпусток за вислугу років державним службовцям, звільнення з посади державної служби та інші.

У заході взяли участь близько 40 осіб.


За інформацією Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

Останні новини Чернігівщини

«Метелики в тумані». У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшла презентація збірки  філософського фентезі  Олександра Білогури

«Метелики в тумані». У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшла презентація збірки філософського фентезі Олександра Білогури 09:42

Чи повинні янголи виглядати так, як ми їх собі уявляємо? Чи варто долати кордони між світами, і що чекає там на сміливців? Чому не варто добиватися любові богинь, і як виглядатиме постапокаліптичний світ, у якому посланці з небес полюють на людей?

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 09:22

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Понад 24 тисячі клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» не платили за газ протягом останніх місяців

Понад 24 тисячі клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» не платили за газ протягом останніх місяців 09:13

Станом на початок жовтня борг побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», перевищує 279 мільйонів гривень.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 жовтня по 8:00 18 жовтня 2021 року

19 жовтня - який день, свято та прикмети

19 жовтня - який день, свято та прикмети 08:45

19 жовтня - День написання листа в майбутнє. У це свято у кожного є чудова можливість залишити невеликий слід, склавши послання в майбутнє.