Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 вересня, 19:07:32

З дітьми - про проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!"

25.11.2017   12:07Агенцiя

23 листопада членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області було проведено зустріч з учнями 10 класу Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернат.

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова на зустрічі зазначила, що для реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» Координаційною радою молодих юристів за підтримки територіального управління юстиції організовуються та проводяться правоосвітні та правовиховні заходи серед неповнолітніх дітей та молоді, зокрема, таких що потребують особливої допомоги та перебувають у спеціальних виховних установах.

Голова ради Альона Івженко та заступник голови з правоосвітньої та правовиховної роботи Михайло Білявський спілкувались з учнями шляхом проведення інтерактивних ігор на знання чинного законодавства, в результаті чого учасники заходу мали нагоду вдосконалити свої знання про права.

«Знати свої права - означає вже наполовину володіти ними. Ваша найближча мета – визначити і знайти своє місце в соціумі. Ми і надалі плануємо продовжувати зустрічі в такому форматі», - зазначила Альона Івженко та подякувала за активну участь вихованців навчального закладу.

Останні новини Чернігівщини

Поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг» 11:43

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 24 вересня 2023 10:40

Протягом доби росіяни зі своєї території 13 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

24 вересня - цей день в Україні та в світі

24 вересня - цей день в Україні та в світі 09:18

ДЕНЬ 578 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 578 RUSSIAN AGRESSION

Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му 15:47

21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини