Рятувальники ДСНС провели серед учнівської молоді профілактично-пізнавальні заходи з питань безпеки життєдіяльності
Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління. Класно-групові заняття за участю працівників ДСНС, проведення тематичних конкурсів і вікторин, практичні відпрацювання учнівською молоддю дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних подій із залученням фахівців, пожежно-рятувальної техніки й спорядження, відвідування дітьми підрозділів та пожежно-технічної виставки - ось неповний перелік заходів, які проводяться рятувальниками і освітянами.

Співробітниками Чернігівського міського відділу - у колегіумі № 11 та Ніжинського міськрайонного відділу - у агротехнічному коледжі проведені класно-групові заняття серед учнівської молоді з питань дотримання вимог безпечної життєдіяльності.
Під час лекційних занять рятувальники за допомогою наочних матеріалів розповіли про кількість, наслідки пожеж і надзвичайних подій, основні причини їх виникнення, довели до учнів та студентів заходи безпеки у побуті, на вулиці, під час дозвілля, перебування біля водойм, а також роз’яснили дії у разі виникнення пожеж та при виявленні вибухонебезпечних предметів.
На завершення заходів, надзвичайники продемонстрували учням тематичні навчальні відеофільми та відеоролики соціальної реклами, надали для детального ознайомлення пам'ятки з питань безпеки життєдіяльності.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.