Для школярів було проведено громадську Акцію "Запобігти! Врятувати! Допомогти!"
З метою навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності 27 вересня фахівці Корюківського районного сектора Управління ДСНС України у Чернігівській області для учнів міської загальноосвітньої школи № 3 провели громадську Акцію "Запобігти! Врятувати! Допомогти!".
До заходу долучилися працівники служби газового господарства та екстреної медичної допомоги.
Під час Акції надзвичайники розповіли школярам та педагогам про основні правила безпеки у побуті й під час відпочинку, алгоритм дій у разі виникнення пожеж та у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, ознайомили з можливостями пожежно-рятувальної техніки та обладнання, які залучаються у ході ліквідації наслідків пожеж і надзвичайних подій.
Кожен бажаючий міг відчути себе у ролі справжнього рятувальника, примірявши захисний костюм, бойовий одяг, каски пожежних та спробувати подати воду зі ствола.
У свою чергу фахівці медицини катастроф продемонстрували методи надання першої невідкладної допомоги постраждалим у різних екстрених ситуаціях, а представники служби газового господарства продемонстрували оснащення свого автомобіля та ознайомили з вимогами безпеки при користуванні газовими приладами.
На закінчення заходу педагоги та школярі подякували представникам оперативних служб за цікавий, а головне пізнавальний захід, а також запевнили надзвичайників, що завжди будуть дотримуватись заходів безпеки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression