Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 04:38:49

У Чернігові розпочав роботу Українсько-Азербайджанський культурно-освітній центр

22.09.2017   09:24Агенцiя

На урочистий захід завітали перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, проректор з наукової роботи Бакинського слов'янського університету Рафік Новрузов, голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв, представник азербайджанської діаспори в м. Чернігові Тофік Зейналов, викладачі університету.

Відкриття Центру ініційовано з метою зміцнення та розвитку освітніх, наукових та суспільно-культурних зв'язків університету з установами Азербайджану; розвитку міжкультурних відносин між студентами з Азербайджану та України; розширення контингенту азербайджанських студентів в Університеті, сприяння їх адаптації та формування комфортного культурно-освітнього середовища; підвищення культурно-освітнього рівня студентської молоді, співробітників та науково-педагогічних працівників університету; впровадження українсько-азербайджанських спільних програм, проектів та заходів.

Проректор Бакинського слов'янського університету Рафік Новрузов та перший заступник голови обласної ради, голова наглядової ради ЧНТУ Валентин Мельничук урочисто перерізали червону стрічку та відкрили Українсько-Азербайджанський культурно-освітній центр.

Ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет представив гостей свята та відзначив, що така подія для Чернігова і вищого навчального закладу, зокрема, має велике міжнародне значення. Він наголосив, що ініціатором відкриття Центру був саме голова наглядової ради ЧНТУ Валентин Мельничук.

Перший заступник голови обласної ради привітав присутніх з відкриттям Українсько-Азербайджанського культурно-освітнього центру. Валентин Мельничук зазначив, що завдяки активній діяльності ректора технологічного університету навчальний заклад розвивається, яскравим свідченням того є сьогоднішнє відкриття Центру. Керівник висловив сподівання, що ця подія сприятиме поглибленню дружби двох народів та подальшому розвитку культурно-освітніх відносин.

Рафік Новрузов, в свою чергу, подякував за ініціативу створення культурно-освітнього центру при Чернігівському національному технологічному університеті. Він відмітив, що сьогодні такі центри функціонують у Полтаві та Києві, а відтепер і в Чернігові.

Також сторони обмінялися подарунками та підписали Договір про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Бакинським слов'янським університетом.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.