Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 20:56:09

У вишах закінчився перший етап вступної кампанії. ВІДЕО

28.07.2017   08:10Агенцiя

Йдеться про прийом заяв від абітурієнтів. Наступний крок – це складання рейтингового списку. Протягом першого тижня серпня відбудеться остаточне зарахування майбутніх студентів, розповідають представники вишів.

Прийом заяв від абітурієнтів тривав з 12 по 26 липня. Список більшості майбутніх студентів визначають результати зовнішнього незалежного оцінювання, однак частина потрапляє на навчання за результатами творчих конкурсів та вступних іспитів.

Отже названі категорії абітурієнтів зробили те, що могли, на першому етапі для вступу. Для тих категорій вступників, зарахування яких передбачене за результатами співбесіди, прийом документів закінчився ще раніше – 24 липня.

Тепер у кожному виші до 1-го серпня автоматично визначатиметься рейтинговий список претендентів на навчання.

Одночасно цими днями для частини абітурієнтів розпочалися вступні екзамени, зокрема й у Чернігівському національному технологічному університеті.

До 5-го серпня абітурієнта, які отримають рекомендацію до вступу, слід визначитися з вибором навчального закладу (якщо подавали документи до кількох) і виконати всі вимоги для зарахування, яке остаточно завершиться 7-го серпня.

Вступні екзамени (у тих випадках, коли вони передбачені), проходять з 25-го по 31-е липня.


Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини