Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 03:46:31

Навчалися бухгалтери

25.05.2012   15:28

Група бухгалтерів управлінь та відділів обласної державної адміністрації розпочала сьогодні навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару “Особливості бухгалтерського обліку і звітності в бюджетній сфері” в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

У відкритті навчання взяли участь начальник навчально-методичного відділу Центру Наталія Коваленко та головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації Сергій Межений, який одразу ж після відкриття почав свій виступ про сучасне антикорупційне законодавство України та Закон України “Про засади запобігання і протидії корупції”.

Протягом одноденного семінару учасники розглядатимуть питання контролю за дотриманням бюджетного законодавства при використанні бюджетних коштів установи, питання справляння податку на доходи фізичних осіб, оподаткування неприбуткових установ та організацій, питання ведення бухгалтерського обліку та складання звітності за місяць та квартал в місцевих органах виконавчої влади.

По закінченню навчання слухачі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.
 

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.