Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 21:32:36

Для вихованців школи-інтернат проведено пізнавальну акцію з безпеки життєдіяльності

12.05.2017   07:40

11 травня у спеціалізованій школі - інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, що в м. Борзна Чернігівської області, співробітниками районного сектору обласного Управління ДСНС України у Чернігівській області та за участю представників центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, управління експлуатації газового господарства проведена пізнавальна акція під гаслом "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

Вона переслідувала мету навчити вихованців закладу основним заходам безпеки в різних життєвих ситуаціях, способам надання першої допомоги постраждалим, правилам пожежної безпеки, а також ознайомити дітей з роботою оперативних служб.

Рятувальники розповідали про те, як дітям слід поводити себе, щоб уникнути пожежі, та як діяти в разі її виникнення. Тут же демонструвалося оснащення, бойовий одяг, можливості пожежно-рятувального автомобіля та методи ліквідації пожеж і надзвичайних подій.

Також медпрацівники демонстрували оснащення й можливості реанімаційного автомобіля, надання першої медичної допомоги людям в разі отримання ними різних травм, способи накладання шин і пов’язок, правила транспортування постраждалих.

Під час заходу кожен представник із служб дав вичерпні відповіді на поставлені  підростаючим поколінням запитання. Також в ході проведення пізнавальної Акції рятувальники роздавали друковану продукцію з алгоритмами дій по тематиці безпеки життєдіяльності.


Управління ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.