Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 21:39:15

Ресурси і гроші: що будуть економити студенти

10.05.2017   17:33Агенцiя

Важливість кількості ресурсів та особливості поводження з ними представники ОПОРИ обговорили 10 травняпід час інформаційної зустрічі «Зберігаючи енергоресурси, зберігаєш гроші. Прості поради енергозбереження в побуті».

Відкритийзахід відвідали студентиЧернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка. Молодь активно долучилася до обговорення та пропонувала власне бачення, як користуватися спільними благами.

Учасники отрималиінформаційні матеріализ детальними порадами щодо управління житлом, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».   

Присутні дізналися про методи економії енергії в домашніх умовах:
- 75-80% електроенергії дозволяє зберегти заміна звичайних лампочок на енергозберігаючі, оскільки їхня світловіддача в середньому у п’ять разів більша;
- Щільно закриті двері та вікна дозволять утримати тепло в приміщенні. Так само, як і закриті шпарини.
- Встановлення лічильників дозволить платити лише за те, що ви споживаєте, і контролювати цей процес. Наприклад, якщо приймати душ замість ванни, тільки за тиждень можна зекономите 400 л води.
- Купуючи електричні прилади, звертайте увагу на маркування від класу А до G. Клас А ++ – найбільш економні.
- Прилади, які працюють у режимі очікування, продовжують використовувати енергію. Тому слід вимикати їх повністю.

«Наразі ефективне використання ресурсів – важливе питання для більшості країн, які бажають зберегти невідновлювані ресурси та посилити використання альтернативних джерел енергії. Студенти, як майбутні державотворці та активні громадяни, мають усвідомлювати їхній безпосередній вплив на країну, в якій вони живуть», – зауважила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.