Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:28:44

Відбулась колегія управління освіти Чернігівської міської ради

05.05.2017   08:13Агенцiя

4 травня, відбулося чергове засідання колегії управління освіти Чернігівської міської ради, у роботі якого взяли участь члени колегії, директори шкіл та завідуючі дитячих садочків, яких стосувалися питання, що розглядалися:

1. Про стан профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму, дотримання законодавства з питань охорони праці у ЗНЗ №1, 24, 30, ДНЗ №27, 61, ЧРНЦ-2;

2. Про атестацію педагогічних кадрів у ЗНЗ та ДНЗ;

3. Роль учнівського самоврядування в реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у ЗНЗ № 7,11,12, 23, 25, 28, 29, 31, 36;

4. Про стан організації роботи груп продовженого дня та дотримання інструктивно-методичних рекомендацій з питань створення безпечних умов організації навчально-виховного процесу в ЗНЗ №2, 13, 15, 18, 21.

Підсумки колегії підвела заступник начальника управління Казимір В. А., яка наголосила присутнім на важливості розглянутих питань.

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини