Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 грудня, 07:42:31

Новації в адмініструванні податку на додану вартість - 2017

21.03.2017   15:20Агенцiя

Про зміни, новації та актуальні питання з податку на додану вартість розповіли платникам податку на додану вартість (далі – ПДВ) фахівці Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області на тематичному семінарі.

Так, в.о. заступника начальника інспекції Вікторія Соломко поінформувала присутніх про набрання чинності змін до форми податкової накладної і порядку її заповнення, а також про нову форму податкової декларації з ПДВ, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 № 276 "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України". Керівник підкреслила: подати декларацію за оновленою формою вперше потрібно у квітні, тобто за підсумками роботи за березень 2017 року.

Акцентувалася увага присутніх сільгоспвиробників на особливостях заповнення податкової накладної та декларації з ПДВ, а також на запровадженні заяв на внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

«Заява про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації подається протягом 5 календарних днів після граничного терміну подання звітності з ПДВ в електронній формі або паперовому вигляді, тобто вперше таку заяву можна буде подати в період з 21.03.2017 року до 25.03.2017 року», - зазначила Вікторія Соломко.

Також фахівці інспекції нагадали про переваги подання звітності в електронному вигляді та наявності посиленого сертифіката ключа електронного цифрового підпису.
В ході проведення семінару податківці спілкувалися з представниками бізнесу з питань, які найчастіше виникають при поданні звітності засобами телекомунікаційного зв’язку та наданні відповідного безкоштовного програмного забезпечення органами ДФС.
Учасникам заходу було запропоновано оцінити переваги електронного обслуговування, скориставшись електронними сервісами ДФС України  та поінформовано про останні оновлення діючих сервісів, якими можна скористатися на офіційному веб-порталі служби.

Підбиваючи підсумки семінару можна сказати, що подібні зустрічі податківців з платниками є надзвичайно важливі, адже вони дають змогу вирішити нагальні питання шляхом конструктивного діалогу та підвищити рівень обізнаності платників податків. Такі заходи будуть проводиться  міськими податківцями і  надалі.


Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини