Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 11:48:40

Для фахівців служби протидії ВІЛ/СНІДу області пройшли тренінги

03.03.2017   13:26Агенцiя

Днями в обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом проведені тренінги для профільних спеціалістів по роботі з Єдиною електронною системою епідеміологічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції.

Вона впроваджується фахівцями проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я – ACCESS».

Проект реалізується Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, за підтримки центрів контролю та профілактики захворювань США.

Впровадження зазначеної програми дасть можливість отримувати доступ до результатів аналізів пацієнтів у реальному часі, покращити якість надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим, а також забезпечити швидкий і ефективний обмін інформацією. Завдяки міжнародним спонсорам фахівці служби протидії ВІЛ/СНІДу будуть забезпечені сучасною комп’ютерною технікою.

Зокрема, учасники тренінгів поспілкувалися з розробниками програми та надали свої пропозиції для покращення її функціонування.


За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини