Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 11:47:21

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

15.05.2012   14:21

За напрямом 1501 "Державне управління" розпочалось сьогодні в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів одразу для двох груп слухачів.

Першою групою стали секретарі сільських, селищних, міських рад. Навчання відкрив директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, який повідомив слухачам про цілі і склад навчання.

Під час чотириденного навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені проблеми ефективності діяльності управлінських органів і посадових осіб, реформи державної служби як вагомої складової реформ, спрямованих на модернізацію держави, правові засади державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до положень сімейного законодавства та практики взаємодії органів виконавчої влади з політичними партіями та громадськими організаціями.

Про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин, а також про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування секретарі дізнаються під час тематичних зустрічей та лекцій.

Перша сесія навчання розпочалась сьогодні також для керівників підрозділів у складі територіальних підрозділів Державної фінансової інспекції в Чернігівській області та спеціалістів, навчання для яких триватиме з 14 по 18 травня включно.
 
Під час тижневого навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені питання додержання державних гарантій в оплаті праці, соціальних стандартів у сфері праці, порядку написання ділових листів, нових вимог діловодства та оформлення документів відповідно до інструкції з діловодства облдержадміністрації, порядку нарахування та перерахування внесків, виплат допомог, що сплачуються за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, стратегії державної кадрової політики та ін.

Програмою навчання заплановано ряд лекцій і практичних занять, під час яких держслужбовці вивчатимуть нормативно-правові акти, що регламентують державне управління, принципи застосування права в державному управлінні та його принципи; ознайомляться з правовими засадами інвестиційно-інноваційної діяльності, практичними навичками роботи в Excel, особливостями проведення перевірок державних закупівель, типовими порушеннями при документуванні  результатів ревізій та реалізація матеріалів контрольних заходів та багато ін.

Для обох груп слухачів навчання продовжиться восени під час другої сесії, яка завершиться комп'ютерним тестуванням, що допоможе об'єктивно оцінити якість знань, засвоєних під час двох сесій.
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини