Найрозумніші учні Ніжина
7-9 лютого учні 6-11-х класів загальноосвітніх закладів міста взяли участь у загальноміському конкурсі "Найрозумніший учень Ніжина" -2017.
Сьомий сезон конкурсу традиційно проводився управлінням освіти, відділом у справах сім'ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради, громадською організацією "Інтелектуальний клуб "КЛІО" та НБДЮ.
У церемонії нагородження взяли участь заступник міського голови Алекєєнко І. В., головний спеціаліст відділу в справах сім'ї та молоді Забродська В. О., голова МГО "КЛІО" Лісовець О. В. та директор НБДЮ Забродська І. М.
Переможці конкурсу отримали грамоти та цінні подарунки.
Переможцями міського конкурсу "Найрозумніший учень Ніжина"-2017стали:
«Найрозумніший шестикласник" - Носкін Тимур (гімназія № 3), Хроколов Ярослав (ЗОШ№2) , МоругаОлександр(ЗОШ№10);
"Найрозумніший семикласник»" - Костюченко Назар , Ядута Лілія (НВК 16 "Престиж"), Нечваль Олексій (ЗОШ № 5);
«Найрозумніший восьмикласник" - Головач Варвара (гімназия № 3), Кодак Єгор (УВК "Престиж"), Носенко Ангеліна (ЗОШ №7);
"Найрозумніший девятикласник" - Пятниця Марина (ЗОШ№7), Самойло Володимир (ЗОШ№2), Грищенко Марина (ЗОШ№15);
"Найрозумніший десятикласник" - Воробець Святослав (ЗОШ№6), Хижняк Богдана(обласной ліцей), Потьомкіна Олена (міський ліцей);
«Найрозумніший одинадцятикласник"- Меркулова Віра, Аксельрод Ростислав (міський ліцей), Ялова Анна (гімназія №3);
За інформацією О.В. Лісовця, голови громадської організації «Інтелектуальний клуб «КЛІО»
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.