Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 03:18:42

Школярі дізнавалися про вплив на середовище

08.02.2017   12:24

Брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему «Знання, які необхідні кожному: енергоефективне майбутнє» відбувся 7 січня у Чернігівському ліцеї для обдарованої сільської молоді.

Учасники поділилися на дві команди, які змагалися, хто краще знає, як правильно використовувати ресурси та що залежить від кожного із нас. Гравці відповідали на запитання, а метою було отримати найбільшу кількість балів.

«Наша команда хвилювалася, адже здавалося на початку, що ми нічого зовсім не знаємо на цю тему. Проте вже після другого питання ми зрозуміли, що частково економія ресурсів завжди присутня в нашому житті, звичайно, не завжди в значному обсязі. Наприклад, раніше я не дуже цікавився особливостями лічильників і тим, що фони фіксують кількість використаних ресурсів в конкретній квартирі чи будинку.

Одразу стало зрозуміло, чому всі про них зараз говорять у новинах і чому бажають встановити. Мені дуже сподобались змагання. Тепер кожного разу, коли чиститиму зуби, я буду думати не тільки про особисту гігієну, а й про кількість використаної при цьому води. І тепер ми будемо знати, що лічильники не економлять, а тільки фіксують, скільки ресурсів ви витрачаєте», – розповів Дмитро, учень 10 класу.

Метою заходу було розповісти учням про особливості досягнення енергоефективності не тільки через звичне інформування, а у формі змагань. Так вони мали змогу зрозуміти, що вже знають, а що, можливо, не завадить прочитати або спитати. Учасники отримали корисні призи, підготовлені Громадянською мережею ОПОРА.

«Відповідальне суспільство буде існувати лише за наявності відповідальних громадян. Неможливо очікувати, що люди почнуть економити ресурси без усвідомлення причин та наслідків. Особливо дітям важливо наочно показати, що можна робити кожен день, аби скоротити кількість вживаних ресурсів та побудувати стале майбутнє», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 37 нових випадків COVID-19

Виявлено 37 нових випадків COVID-19 19:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 травня в області зафіксовано 65 нових випадків COVID-19.

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі 16:08

12 травня, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".