Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 01:52:07

Навчання бухгалтерів сільських, селищних, міських рад

07.02.2017   07:56Агенцiя

За професійною програмою підвищення кваліфікації в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 6 – 10 лютого проводиться навчання бухгалтерів сільських, селищних, міських рад (перша сесія).

Впродовж тижня відбудеться серія тематичних зустрічей та конверсаторіумів, присвячених змінам у законодавстві України щодо бухгалтерського обліку; бюджетного законодавства; питанням оренди земель; новаціям Міністерства юстиції України в сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Бухгалтери отримають роз’яснення щодо застосування законодавства при нарахуванні мінімальної заробітної плати; додержання державних гарантій в оплаті праці та оплати праці на основі єдиної тарифної сітки.

Учасники навчання ознайомляться із засадами державної політики України у сфері запобігання корупції (корупційні ризики в діяльності публічних службовців); основними аспектами законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування»; нормативно-правовою базою щодо здійснення публічних закупівель та практичним застосуванням ЗУ «Про адміністративні послуги в Україні».

Також мова йтиме про додержання вимог законодавства про мови посадовими і службовими особами органів виконавчої влади під час виконання ними службових обов’язків; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, гендерну чутливість публічних службовців та додержання процедури подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів.

Бухгалтери  братимуть участь у серії практичних занять та тренінгів щодо засад проектного менеджменту (планування проектів: вимоги, ризики, типові помилки, звітність); вирішення конфліктних ситуацій; застосування електронних таблиць Місrosoft Ехсеl для ведення бухгалтерського обліку; користування електронною поштою та пошуковими системами мережі Internet.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини