Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 13:11:05

В Україні стартувала реєстрація на ЗНО-2017

06.02.2017   14:27Агенцiя

Реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 17 березня.

В Україні 6 лютого розпочалась реєстрація випускників загальноосвітніх навчальних закладів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

Реєстрація випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року триватиме з 06 лютого до 17 березня.

Загальна кількість навчальних предметів, вибраних для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Зазначають, що у 2017 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:
української мови і літератури,
історії України,
математики,
біології,
хімії,
фізики,
географії,
англійської мови,
німецької мови,
французької мови,
іспанської мови,
російської мови.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини