Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 11:32:20

Піар та журналістика: де межі? — розповідали учасникам "Школи молодого журналіста"

03.02.2017   10:23Агенцiя

Про політичні комунікації та роль журналіста у них — говорили на черговому тренінгу для медійників-початківців.

Спікер — Андрій Прокопенко, керуючий партнер агенції «Прокопенко і партнери», депутат Чернігівської облради.

Навчання учасників «Школи молодого журналіста» відбулося вчора, 2 лютого.

Значна частина обговорення була присвячена особливостям роботи медійника протягом виборчої кампанії. Зокрема мова йшла про структуру штабу та виготовлення агітаційного контенту.

Андрій Прокопенко зауважив, що незважаючи на суцільний перехід на електронні ЗМІ, під час виборів газета все ще залишається впливовим засобом комунікації. Учасники тренінгу мали змогу розібратися, у чому ж різниця між звичною газетою, яка виходить на постійній основі, та агітаційною, що «живе» лише певний час перед виборами.

Дізнались молоді журналісти і про те, як у сезон політичних ігор витримати баланс думок та максимально об’єктивно описувати події.

Наступним етапом тренінгу стало детальне вивчення побудови стратегії інформаційної кампанії та формулювання її мети за допомогою популярної у проектному менеджменті технології SMART.

До слова, домашнім завданням для учасників «Школи молодого журналіста» і буде продумати інформаційну кампанію з актуального питання «Заборона продажу алкоголю після 22.00: „за“ та „проти“».

Варто зазначити, що це вже був п’ятий тренінг у рамках «Школи молодого журналіста». У планах організаторів — поїздка до Корюківки та знайомство з роботою редакції місцевої районної газети, а також вивчення роботи у новостворених об’єднаних територіальних громадах.

Читати також: У новому році журналісти-початківці продовжують знайомитись з основами професійної діяльності.

Проект «Школа молодого журналіста» реалізується Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА спільно з Асоціацією регіональних ЗМІ та благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини».
 
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини